Wastetrans
Wastetrans Wastetrans
Wastetrans
Wastetrans Wastetrans Wastetrans
 
Warning: Parameter 1 to modules_html::module2() expected to be a reference, value given in /home/virtualki/47705/includes/Cache/Lite/Function.php on line 92

Fundusze norewskie

Wsparcie udzielone przez Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego

 
Wastetrans Wastetrans Wastetrans
Wastetrans Wastetrans Wastetrans
 
Baza technologii

Domowe urządzenie do kurczenia jednorazowych butelek z politereftalanu etylenu (PET)


Streszczenie (abstract): Węgierskie MŚP oferuje domowe urządzenie do kurczenia jednorazowych butelek z politereftalanu etylenu (PET) za pomocą wysokiej temperatury i ciśnienia. Technologia zezwala na kurczenie się butelek od 0.5 do 3 litrów do 1/12 z ich początkowej pojemności. Firma oczekuje na partnerów aktywnych w dziedzinie ochrony środowiska i podnoszeniu świadomości ekologicznej.

Ręczny, mały ubijak do użytku domowego redukujący początkową objętość odpadów do 70%.


Streszczenie (abstract): Włoskie przedsiębiorstwo opracowało ręczny, mały ubijak do użytku domowego w celu odrębnego zbierania odpadów i znacznej redukcji objętości. Firma oczekuje partnerów do umów licencyjnych.

Innowacyjna technologia zbierania i oceny wilgotnych odpadów


Streszczenie (abstract): Grupa projektantów z północnych Włoch opracowała i opatentowała innowacyjny system zbierania domowych odpadów organicznych. System gromadzi i zabezpiecza odpady organiczne w urządzeniu oszczędzającym pracę, które w znacznej mierze ogranicza odory i wagę. Poszukiwana jest firma, najlepiej istniejąca już w sektorze, zainteresowana taką technologią i gotowa przetestować, poświadczyć i wprowadzić na rynek produkt poprzez umowę licencyjną.
««  start « poprz. 1 nast.  » koniec »»
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds
 
Wastetrans Wastetrans Wastetrans
Wastetrans Wastetrans Wastetrans
 
© 2018 Wastetrans
Wszystkie prawa zastrzeżone.
 
 
Wastetrans Wastetrans Wastetrans Wastetrans