Wastetrans
Wastetrans Wastetrans
Wastetrans
Wastetrans Wastetrans Wastetrans
 
Warning: Parameter 1 to modules_html::module2() expected to be a reference, value given in /home/virtualki/47705/includes/Cache/Lite/Function.php on line 92

Fundusze norewskie

Wsparcie udzielone przez Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego

 
Wastetrans Wastetrans Wastetrans
Wastetrans Wastetrans Wastetrans
 
Baza technologii

METODA I URZĄDZENIA DO ROZDZIELANIA LEKKICH I CIĘŻKICH FRAKCJI GRUZU


Streszczenie (abstract):
Instalacja silnika elektrycznego chłodzonego powietrzem składająca się z silnika elektrycznego podłączonego do pierwotnego odbiornika i środków umożliwiających generowanie strumienia zimnego powietrza do chłodzenia silnika, podczas gdy silnik jest podłączony do rury odbierającej zimne powietrze opuszczające silnik i przenoszącej powietrze do wtórnego odbiornika, gdzie jest dalej wykorzystywane. Wtórny odbiornik, który stanowi na przykład ścieżka przenośnika taśmowego lub sito dostarczające strumień gruzu w celu rozdzielenia lekkich i ciężkich frakcji.

METODA ORAZ URZĄDZENIE SŁUŻĄCE DO KOMPOSTOWANIA ODPADÓW


Streszczenie (abstract):
Urządzenie do przetwarzania odpadów używanych do budowania nasypów na poboczach dróg, charakteryzuje długi tunel oraz środki służące do efektywnego ścieśniania i obrabiania odpadów wewnątrz tego tunelu.

Zagospodarowanie popiołów lotnych do betonu


Streszczenie (abstract): Austriacki instytut naukowy we współpracy z austriackim operatorem elektrowni opracował nowy proces zagospodarowania popiołów lotnych poprzez odzysk i użycie jako hydraulicznie aktywny dodatek w produkcji betonu. W jednym kroku, lotny popiół doprowadzany jest do kontaktu z utleniaczem i kruszony w młynie kulowym . To podnosi jakość i zwyczajowe długotrwałe osadzanie nie jest już konieczne. Firma szuka partnerów z przemysłu energetycznego lub betoniarni w celu budowy nowych zakładów.

Przetwarzanie szklanych odpadów użytych do produkcji glazurowanych cegieł, elementów ogrodzenia i kamieni granicznych.


Streszczenie (abstract): Węgierskie MŚP oferuje technologię przetwarzania szklanych odpadów użytych do produkcji glazurowanych cegieł, elementów ogrodzenia i kamieni granicznych dla przedsiębiorstw zajmujących się produkcją materiałów budowlanych. Zastosowanie technologii uwzględnia wykorzystanie dużych ilości szklanych odpadów w nowych obszarach. Wielkość ziaren szklanych odpadów: maksimum 1 mm. Firma poszukuje partnerów do współpracy techniczno/przemysłowo/handlowej.
««  start « poprz. 1 nast.  » koniec »»
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds
 
Wastetrans Wastetrans Wastetrans
Wastetrans Wastetrans Wastetrans
 
© 2018 Wastetrans
Wszystkie prawa zastrzeżone.
 
 
Wastetrans Wastetrans Wastetrans Wastetrans